Loading...

HİZMETLERİMİZ

İNTERAKTIF, DINAMIK, KREATIF, ÇEKICI, HIZLI, ESPRILI, ÖZGÜN VE ÇIZGININ ALTINI ÜSTÜNE GETIREN REKLAM AJANSIDIR.

WEB KRAVAT - HİZMETLİMİZ

BIZ", HER YENI IŞE AYRI BIR ÖZENLE YAKLAŞIRIZ. İŞINI KALITELI YAPMANIN YOLU IYI BIR EKIP OLMAKTAN; EKIP OLMANIN YOLU DA 'BEN' DEMEMEKTEN GEÇER.

AMBALAJ TASARIMI

Ambalaj, bir satış yerinde reklam aracıdır. Tüketicinin ilgisini çeker ve kapsadığı mala ilişkin nesnel ve duygusal bilgilenmeyi sağlar

Web TasarIm

İnternet sitesinizin sanal dünyada reklamının yayınlanmasını istediğiniz , kullanıcıları bu konu ile bilgilendirmek amacı ile kitleye size en ucuz, en kolay ve en hızlı şekilde ulaşılmasını sağlayan, güncelliği kolay olan bir medya ortamıdır.

Logo TasarIMI

Logo tasarımı şirketlerin kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, fazla boytlu bir imaj çalışmasını anlatır.Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi konumlarını,kuruluş amaçlarını ve ideallerini,ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, az çabayla, kısa bir zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır.

Web Yazılım

İlk olarak iş süreç analizi belirlenmektedir.Daha sonrasında planlama yapılır. Bunun ardından kodlama ve tasarım bölümü başlar.Kontrol edilir ve sizlere sunulur.

FotOĞRAF ÇEKİMİ

Fotoğraf Çekimi, bir satış yerinde reklam yüzüdür. Tüketicinin ilgisini çeker ve kapsadığı mala ilişkin nesnel ve duygusal bilgilenmeyi sağlar.

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya, bir satış pazaralama yeridir.. Tüketicinin ilgisini çeker ve kapsadığı mala ilişkin nesnel ve duygusal bilgilenmeyi sağlar.

AÇIK HAVA GİYDİRME

Açık Hava Giydirme, bir satış yerinde reklam aracıdır. Tüketicinin ilgisini çeker ve kapsadığı mala ilişkin nesnel ve duygusal bilgilenmeyi sağlar